پرواز روح از دید شما چگونه است؟

در این تالار در رابطه با مباحث مربوط به پرواز روح گفتگو میشود.
قوانین انجمن
هرگونه تبلیغ ممنوع میباشد.
alisaravani

Re: پرواز روح از دید شما چگونه است؟

پست توسط alisaravani »

تمرین تنفس:
تنفس عمیق و بصورت مدوام بشکلی که بتوان آنرا همیشه انجام داد، حالا بطور کل احساس نیاز به تنفس عمیق دارم و احساس خفگی به من دست میده و باید همیشه عمیق نفس بکشم، احساس خوبی دارم
شروع تمرین ساده تنفس عمیق :
مرحله یک: دم چهار ثانیه - مکث چهار ثانیه - بازدم چهار ثانیه
مرحله دو: دم شش ثانیه - مکث چهار ثانیه - بازدم چهارثانیه
در مراحل بعدی بنا بر توان خود شخص طول دم بیشتر باید شود ولی در هر صورت طول زمان دم باید بیشتر از زمان مکث و یا زمان بازدم باشد و تا عمق شش هوا را وارد کنیم.
تنفس با چشم های بسته و در محیطی آرام و ساکت بعنوان اولین گام پرواز روح انجام شود
برای تمرین می توان جلوی تلویزون و در حال تماشای برنامه هم تنفس عمیق را انجام داد
برای سلامتی بسیار مفید است عاشق تنفس می شوید ...
نمایه کاربر
aliland
مدیر کل سایت

پست توسط aliland »

alisaravani نوشته شده:
> پرواز روح پس از آرامش کامل و تمرین تنفس آماده اتفاق افتادن می شود، پس ابتدا
> باید در محیطی آرام باشیم، یعنی صدای اضافه، نور و یا تاریکی بیش از حد، دمای
> مناسب، جای مناسب از اولویت های آن است و در حال خوابیده فکر کنم بهتر باشد،
> تا اینجا فقط مقدمات کار است که از سایت ها و کلیپ ها و آموزش های پراکنده جمع
> اوری کرده ام، اگر کسی نظر یا مطلب آموزش داره ممنون میشم کمک کنه ...

احتمالا این لینک به دردتون بخوره:
https://aliland.info/همه-چیز-درباره-پرواز-روح/
دانشنامه متافیزیک علی لند - اولین و تنها دانشنامه متافیزیک علمی در ایران
https://aliland.info
alisaravani

پست توسط alisaravani »

باسلام و احترام
برونفکنی یا پرواز روح یک امر طبیعی و بطور کامل ذهنی است و در طول زندگی بصورت ارادی و غیر ارادی اتفاق می افتد، اتفاق غیر اردای بطور معمول در زمان خواب و یا بین خواب و بیداری رخ می دهد ودر این تجربه شخص تصوری از رویا، خلسه و ... را بیان می کند ولی در این حالت می تواند بدن خود را نیز ببیند و این اتفاق عادی است و برای اتفاق ارادی تمرین و خواست درونی لازم است تا بتوان آن را انجام داد، برونفکنی نوعی القا، نوعی ذهن گردی و ... است مسئله ای عجیب یا رخدادی دور از ذهن نیست و برای هر کاری مسئولیت با خود شخص است.
alisaravani

پست توسط alisaravani »

انسان دارای هفت لایه است که بیرونی ترین آن جسم و نهایی ترین آن روح است و مابین این دو لایه های دیگری در کتاب های مختلف بیان شده که به کالبد معروف است از جمله کالبد اختری، کالبد هوشمند و ... و برون فکنی خارج کردن یکی از این کالبدهاست و این کالبد می تواند در فضا سفر کند و مشاهدات جالبی برای فرد بعنوان تجربه به ارمغان بیاورد که البته این موضوع نیز بطور کامل وابسته به ضمیرناخوآگاه و نحوه ارتباط با آن است که بعد از برون فکنی آیا قادر به یادآوری هست یا خیر، البته باید متذکر شوم خودم بصورت غیر ارادی یک بار تجربه داشته ام و بصورت ارادی تجربه ای بسیار کوتاه و چند دقیقه ای داشته ام که متوجه شدم در این تجربه فاصله چند متری را فقط می توانم تجربه کنم که البته شاید تازه کار هستم و مطالبی را که ارائه می کنم از سایت ها و کتاب های روانشاسی و موفقیت بیان می کنم و هر شخص مسئول رفتار و اعمال خودش می باشد.
alisaravani

پست توسط alisaravani »

برای انجام برونفکنی اولین قدم باور است چون برونفکنی یک اقدام ذهنی است پس تا باور وجود نداشته باشد توسط غول درون (ضمیرناخودآگاه) هر اقدامی سرکوب خواهد شد و تا پذیرش این ممکن نباشد، نتیجه ای بدست نمی یاید پس اقدامات لازم برای برون فکنی عبارتند از:
1 - باور
2 - تنفس صحیح
3 - آرامش کامل
مرحله آرامش کامل مهمترین پیش نیاز است که پس از مراحل بالا باید ایجاد شود و این مسئله با تمرین و ایجاد حالات آلفا بوجود می آید که در این خصوص کتابهای جودیسپنزا بسیار مفید است در ضمن در بسیاری از سایت ها انواع مدیتیشن از جمله: ثروت، آرامش و ... دیده می شود که خیلی از کتابها و آثار افراد متخصص بیان شده است که مدیتیشن فقط مدیتیشن است و یعنی فقط به ارامش رسیدن و انواع ندارد. هر شخص مسئول رفتار و اعمال خودش است این اولین گام مسئولیت، ابتدای جاده موفقیت است، خودم در حال تمرین هستم. هر کس مسئول رفتار و اعمال خودش می باشد. برای هر کاری نیاز به تمرین، آموزش و مربی است.
اگر کسی مطلبی داره ممنون می شم راهنمایی کنه تا من هم راه را دست بروم و اگر اشتباهی در مطالبم هست خواهش می کنم تذکر بدهیدو اصلاح کنید.
alisaravani

پست توسط alisaravani »

برای ایجاد باور کتاب غول درون بسیار مفید است در این کتاب روش های جالبی بیان شده است:
1- تکنیک آینه:
در این روش شما با ظاهری آراسته جلوی آینه می ایستید و جمله های کوتاه مثبت را بارها و بارها بخود می گویید، این عبارات باید کوتاه، جالب، مثبت و در زمان حال باشد، از این روش می توانید بسیاری از افکار منفی را از خود دور کنید و انبوهی از سعادت و چیزهای مثبت را به طرف خو جلب کنید.
مثال: اگر بگویید من ثروتمند می شوم، ضمیر ناخودگاه اینگونه می فهمد که شما ثروتمند نیستید و نمی خواهید ثروتمند شوید و این ارتعاش را در سلول های مغز و بدنتان ایجاد می کند و نتیجه چیزی جز مشکات بیشتر نیست؛ پس شما باید اینطور بگویید: من ثروتمند هستم، من ثروتمند هستم یا: من موفقم من وفقم اینگونه ضمیر ناخودگاه تان با ارتعاش موفقیت یا ثروت در سلول های مغزی و بدن ارتعاش آن را به همه ی عالم می فرستد و اتفاق های سر راه شما برای این گونه فکر کردن و باور کردن با سرعت بسیار زیادی شروع به تغییر می کند در ضمن یک جمله ی کوتاه و مثبت تا رسیدن به هدف کافی است و در ادامه جمله ی بعدی تا هدف بعدی
پس گام اول باور با تکنیک آینه باید انجام شود
اینکار را می توانی بصورت ضبط صدای خودتان و تکرار جمله من موفقم، در همه جا و در همه وقت انجام داد بویژه در زمان خواب که بین خواب و بیداری دروازههای ضمیرناخودآگاه باز است و این تلقین در ضمیرناخودآگاه بصورت اساسی جای می گیرد
خودم در حال تمرین هستم و این مطالب را از کتابهایی که مطالعه کردم برایتان می نویسم اگر اشتباهی در مطالبم هست حتمأ تذکر بدهید، مسئولیت هر عملی و رفتاری با خود شخص است
alisaravani

پست توسط alisaravani »

باسلام واحترام
لینک ارسالی حضرتعالی را مطالعه کردم بسیار عالی و خوب بود، خواهش می کنم اشتباهات بنده را تذکر دهید و در صورت امکان اصلاح بفرمایید آیا می توان با برونفکنی مطلبی آموزشی یا موضوعی را یاد گرفت یا با شخصیتی در گذشته هم صحبت شد و چگونه آنرا در ذهن یادآوری کنم، بسیار سپاس
دراین خصوص کتابهای زیادی وجود دارد که برخی آنرا خواب عارفانه نیز نام گذاری کرده اند آیا این موضوع همین برون فکنی است یا تفاوت دارد. سپاس
alisaravani

پست توسط alisaravani »

مراحل یادگیری:
ناشایستگی ناخودآگاه: اگر از قبل در مورد انجام عملی هیچ اطلاعاتی نداشته باشید، شما نه تنها اطلاعاتی در مورد کلیت آن عمل ندارید بلکه انجام آن عمل را نیز یاد ندارید، برای درک بهتر این موضوع زمانی که اولین بار که کفش بندار دیدید نمیدانستید که روش بستن بند کفش چیست پس نه آن عمل را می دانید و نه روش انجام آن را
ناشایستگی خودآگاه: پس از این که شما یک بار چیزی را مشاهده کنید یا اطلاعات کسب کنید در حقیقت دانش پیدا کردیدکه اطلاعات یا عملی وجود دارد اما شما آن را ندارید یا نحوه انجام آن را یاد ندارید، شما متوجه شدید که اطلاعاتی درباره یک عمل وجود دارد اما شما این اطلاعات را ندارید و روش انجام آن عمل را نمیدانید
شایستگی خودآگاه: در مرحله بعدی شما با تفکر به اطلاعات و عمل به اندازه کافی آگاهی بدست می آورید اما برای یادآوری آن و انجام عمل نیازمند تأخیر زمانی هر چندکوتاه هستید، پس شما متوجه شدید که اطلاعاتی درباره یک عمل وجود دارد و شما آن را یادگرفتید ولی هنوز در انجام آن عمل نیاز به فکر و وقفه کوتاه زمانی دارید
شایستگی ناخودآگاه: پس از تمرین های بسیار و تکرار مداوم یک عمل در مرحله آگاهی و شایستگی، ذهن شما ناخودآگاه بعضی اطلاعات را استفاده می کند و بعضی عملیات را انجام میدهد، در این مرحله ذهن شما به صورت اتوماتیک کارها را انجام میدهد و اصلا نیاز به فکر و تصمیم گیری ندارید
چطور به مرحله شایستگی ناخودآگاه برسیم؟ شکی نیست که همه ما برای یادگیری یک عمل جدید از مرحله اول شروع میکنم و خیلی سریع با دانستن این که اطلاعاتی وجود دارد به مرحله دوم میرسیم . اما دو مرحله بعدی کلیدی هستند و تلاش زیادی را نیازمندند، دو راه وجود دارد که شما بتوانید در نهایت به مرحله ناآگاهی و شایستگی برسید و بدون صرف زمان تفکر، کاری را بدون مشکل و با دقت زیاد انجام دهید
روش اول برای رسیدن به شایستگی ناخودآگاه: در این روش شما باید عمل را در مرحله آگاهی و شایستگی بارها و بارها تکرار کنید تا به مرور زمان این عمل ملکه ذهن شما شده و در حقیقت شما به دانش درونی دست خواهید یافت هنگامی که عملی را چندین بار تکرار میکنید هر بار مسیر های عصبی به نام نورون در مغز شما شکل میگیرند و هر بار قوی تر و قوی تر خواهند شد . در نهایت این مسیر های عصبی یک شبکه بزرگ را تشکیل میدهند که به عادت ختم می شود
روش دوم برای رسیدن به شایستگی ناخودآگاه: در این روش شما باید زمان زیادی را صرف مشاهده یک استاد (آموزش) کنید، استادی را می بینید که به تیراندازی با کمان وارد است شما به شکل دست، نحوه گرفتن کمان، حالت قرار گیری بدن و کشیدن زه دقت میکنید و درس های زیادی یاد میگیرید و با تمرین و تکرار همان عمل ها به نتیجه خواهید رسید.
هر کس مسئول رفتار واعمال خودش است.
amirhossien

پست توسط amirhossien »

سلام یه سوال داشتم دوره برون فکنی ما دو ماه ولی جا های دیگه دو تا چهار هفته هست مال ما چون دو ماه کیفیت برون فکنی ما بهتر میشه ؟🤔🤔
نمایه کاربر
aliland
مدیر کل سایت

پست توسط aliland »

amirhossien نوشته شده:
> سلام یه سوال داشتم دوره برون فکنی ما دو ماه ولی جا های دیگه دو تا چهار هفته
> هست مال ما چون دو ماه کیفیت برون فکنی ما بهتر میشه ؟🤔🤔

هر کسی متدی داره و هر متدی مدت زمانی
دانشنامه متافیزیک علی لند - اولین و تنها دانشنامه متافیزیک علمی در ایران
https://aliland.info
ارسال پست