سفر به آينده و گذشته در پرواز روح

در این تالار در رابطه با مباحث مربوط به پرواز روح گفتگو میشود.
قوانین انجمن
هرگونه تبلیغ ممنوع میباشد.
ارسال پست
sajjad2017
پست: 60
تاریخ عضویت: شنبه 18 بهمن 1399, 12:04 am

سفر به آينده و گذشته در پرواز روح

پست توسط sajjad2017 »

با پرواز روح می توان تا حدودی به زمان های گذشته و آينده سفر کرد. البته نمی توان به نقطه زمانی مشخصی دست پيدا کرد و اين سفر يک بررسی کلی از وضعيت زمان های ديگر خواهد بود.سفر به گذشته و آينده نيازمند تلاش بيشتری نسبت به برون فکنی های عادی شما دارد.

ابتدا لازم است که هدف معنی داری از سفر به زمان های ديگر داشته باشيد و سپس زمان تقريبی که می خواهيد به آن برويد را در ذهن خود نقش کنيد. اين کار نيازمند اشتياق و انگيزه بسيار زياد است. پس از برون فکنی در ذهن خود اراده کنيد که به زمان مورد نظر خود منتقل خواهيد شد. سپس صحنه ای که در آن هستيد تغيير پيدا کرده و حتی ممکن است لباسی مربوط به آن عصر را بر تن داشته باشيد.

وقتی شما در بيداری به عکسی نگاه می کنيد متوجه کهنه بودن آن می شويد. همين موضوع در مورد سفر به زمان های گذشته هم صدق می کند. ديدن و شنيدن در سفر به گذشته به وضوح و روشنی سفر های عادی اختری شما نيست. گویی که وقايع و کالبد های اختری با گذشت زمان در حال محو شدن هستند.

شما می توانيد با افرادی که فوت کرده اند صحبت کنيد و حتی با مردمانی متعلق به زمان ها و فرهنگ های قديمی مکالمه کنيد. از آنجا که زبان صحبت کردن در دنيای اختری سدی برای ارتباط نيست پس نگران اختلاف زبان و فرهنگ نباشيد.
سفر به آينده طبق تجربيات افرادی که آن را تجربه کرده اند بسيار واضح بوده و رنگ ها وصداها بسيار جديد و روشن هستند.

آيا می توان وقايع گذشته و آينده را در پرواز روح تغيير داد؟
خيالتان راحت باشد که شما به هيچ وجه نمی توانيد وقايع آينده و گذشته عالم فيزيکی را با برون فکنی تغيير دهيد زيرا جهان اختری و جهان فيزيکی دو جهان موازی با هم هستند. عالم اختری و فيزيکی هر دو وجود خارجی دارند و در مکان های واقعی هستند ولی در سرزمين های مجزا و متفاوت هستند و حتی ممکن است از لحاظ زمانی با هم متفاوت باشند.

چرا سفر اختری به زمان های مختلف ممکن است؟
به دليل آگاهی کيهانی و دسته جمعی که يک سرزمين دانش و خرد و آگاهی تمام است اين کار ممکن است. وقتی شما با آگاهی جهانی در ارتباط باشيد به دانش نامحدود آن دست پيدا خواهيد کرد.
ارسال پست