انواع مکانیسم های مشاهدات غیبی

در این تالار در رابطه با مباحث مربوط به علوم غریبه گفتگو میشود.
قوانین انجمن
هرگونه تبلیغات ممنوع میباشد.
ارسال پست
Parsa

انواع مکانیسم های مشاهدات غیبی

پست توسط Parsa »

همه مکانیسم های پشت پرده مشاهدات غیبی شبیه هم نیستن و حتی دو نفری که دید اختری دارن شاید اتفاقات متفاوتی داره توی اونها رخ می ده که می تونن چیزهای غیبی رو مشاهده کنن.

خصی به اسم لیدبیتر که مطالعات جامعی توی این زمینه انجام داده انواع مکانیسم های غیب بینی رو به چند دسته تقسیم کرده:

۱- کمک گیری از موجودات غیرارگانیک دیگه که می تونه از طریق احضار به درون یا احضار بیرونی باشه. اون موجود، وقایع مناظر دور رو مشاهده می کنه و به ذهن فرد روشن بین انتقال می ده.

۲- استفاده کردن از جریانات اختری. یعنی فرد غیب بین می تونه با امواج اختری هماهنگ بشه و حالتی مثل استفاده از سیم تلفن برای دریافت اطلاعاتی که اون ور خط هست پدید بیاد. بعدش این امواج به شکل تصویر برای فرد غیب بین، ترجمه می شن. توی این وضعیت، ذرات اتری و امواج اختری توسط اراده شخص به شکلی خاص و موازی با هم در میان و کانالی رو ایجاد می کنن برای مشاهدات اختری. معمولا تصویری که این طوری دریافت می شه خیلی کوچک و بسیار رنگی هست و مثل حالتیه که کسی از طرف مخالف تلسکوپ به دور دست نگاه کنه. تو مرحله بعدی، این تصویر با نیروی اراده، بزرگتر و نزدیک تر و قابل تفسیرتر می شه.

۳- سومین حالت، ایجاد اشکال فکری مشابه اگرگور هست. اون اگرگور ساخته شده به محلی دور سفر می کنه و می بینه که چه اتفاقاتی داره می فته و بعد هم به ذهن کسی که اون رو ساخته برمی گرده.

۴- حالت چهارم، سفر با جسم اختری به محل مورد نظر و دیدن وقایع هست. وقتی که شخص دوباره به بدن خودش برمی گرده می تونه چیزهای واقعی که دیده رو گزارش بده. البته برای این کار به مهارت بالایی توی موندن در عالم حدواسط فیزیکی-اختری هست وگرنه خیالات ذهنی می تونن محتوای دیده شده رو تغییر بدن.

۵- حالتی پنجمی هم که اشاره کرده سفر با کالبد ذهنی هست.

البته شیوه های مشابه دیگه ای هم ممکن هست مثل استفاده از چشم سوم برای اتصال به داده های آکاشیک و سفر در گذشته و آینده. توی این حالت دیگه خود کالبد اختری خارج نمی شه بلکه دید اختری به طور مستقیم با فرکانس های جهان اختری هماهنگ می شه و وقایع مربوط به اون رو می بینه. ممکنه ابزارهای مختلفی هم برای تسهیل این کار استفاده بشه. مکانیسم های دیگه مثل ترکیب غیب دانی و غیب بینی هم ممکنه رخ بده. یعنی وقتی اطلاعات ماورایی به ذهن فرد پذیرنده به صورت داده های خام منتقل شد اون اطلاعات به صورت تصویر داخل ذهن شخص یا بیرون از اون و در فضا (مثل هولوگرام) شکل می گیره.

۶- غیب بینی مشابه اشعه ایکس یا دیدن از پشت اشیا:

نوع عجیبی از غیب بینی وجود داره که شخص دارای این توانایی می تونه اجسام پشت دیوار، اشیای دفن شده داخل زمین و حتی مشکلات داخل بدن بیماران که با چشم عادی دیده نمی شه رو مشاهده کنه.

این نوع غیب بینی که شخص می تونه از پشت موانع فیزیکی، چیزهای واقعی اون ور مانع رو مشاهده کنه تو شفادهنده ها کاربرد بیشتری داره. برای مثال توسط این توانایی می تونن بفهمن که در پس این پوست و گوشت ظاهری بدن، چه بیماری ها و مشکلاتی داخل اندام های داخلی بدن اونها وجود داره. عده بسیار نادری هم هستن که از همین توانایی دید لیزری خودشون می تونند گنج های باارزش دفن شده داخل زمین رو مشاهده و اونها را پیدا کنند.

از جمله کسانی که دارای غیب یینی مثل اشعه لیزر بوده ناتاشا دمکینا ۱۷ ساله از روسیه بوده. سال ۲۰۰۴ اون توی یه برنامه تلویزیونی ظاهر شد و تونست مشکلات پزشکی چهار مهمان کاملا غریبه رو توسط دید خاص خودش توصیف کنه. مثلا گفت که یکی از مهمانان فقط یک کلیه داره و دیگری هم ظایعاتی توی ستون فقرات خودش داره و … که همه این گفته ها کاملا درست بودند. ناتاشا گفته بود که من دید دوگانه دارم و هر زمان بخوام به سرعت بین این دو دید، سوییچ می کنم. وقتی بخوام وضعیت سلامتی کسی رو بررسی کنم می تونم کل ارگانیسم های بدن انسان رو مشاهده کنم اون هم بدون اونکه هیچ دانش پزشکی از قبل داشته باشم. وقتی هم بخواهم می تونم به دید عادی و نرمال خودم بازگردم. اون معمولا برای تشخیص دقیق نقاط بیماری افراد، طراحی سریعی از بدن انجام می ده و نقاط دارای مشکل رو روی اون نشون می ده. یکی از دکترهای بیمارستان تو روسیه تایید کرد که اون تونسته بود تمام مشکلات و بیماری های کودکان دیگه رو به خوبی ترسیم کنه.

هر چند که افراد شکاک ماورایی ممکنه بگن اون جواب های خودش رو حدس زده ولی تشخیص های ناتاشا توی شناخت بیماری هایی که با چشم عادی دیده نمی شن و نیازه که واقعا بتونن درون بدن انسان رو مشاهده کنه همیشه درست از آب در میان و تشخیص های اون حتی دقیق تر از دکترهاست. ناتاشا گفته که اون قادر بوده مشکلات فیزیکی بدن افراد رو در سطح سلولی، از سن ۱۰ سالگی تشخیص بده و مادرش هم تاکید کرده که همه جواب های اون ۱۰۰% درست بودن. البته این چیزیه که جامعه علمی نمی خواد و یا نمی تونه قبول کنه (درست مثل سایر مسائل ماورایی).
خدایا شکرت🖐
ارسال پست