اثرات موسیقی رپ بر روی ذهن

در این تالار در رابطه با مباحث متافیزیک عمومی گفتگو میشود.
قوانین انجمن
هرگونه تبلیغ ممنوع میباشد.
ارسال پست
نمایه کاربر
Amir

اثرات موسیقی رپ بر روی ذهن

پست توسط Amir »

سلام دوستان سال ۲۰۱۸ رپر معروف آمریکایی به نام xxxtentacion تو یه لایو در رابطه با مارکت موسیقی افشاگری کرد و گفت من هر نقطه ای از ذهنتون رو که بخوام میتونم با بالا پایین کردن فرکانس های موسیقی هدف قرار بدم و خیلی چیزای دیگه در رابطه با اثرات فرکانس های موسیقی بر روی ذهن گفت که تو یوتیوب میتونید برید ببینید
خب قطعا بعد از این افشاگری از طرف قدرت تهدید به مرگ شده و سرانجام این رپر آمریکایی دو ماه بعد به قتل رسید که به باور خیلیا هنوز زندست و مرگ خودشو جعل کرده تا از دست ایلومیناتی ها فرار کنه!
از یه طرف دیگه موزیک های برتر spotify چه رپ چه پاپ و چه هر سبک دیگه همشون با فرکانس ۴۴۰ هرتز تنظیم شده که فرکانس ۴۴۰ هرتز رو اصطلاحا فرکانس شیطان مینامند چون باعث اختلال در مغز میشه از اونجایی ام که مغز ما بیش از ۷۰ درصدش از آب تشکیل شده تحقیقاتی ام در زمینه مخرب بودن فرکانس ۴۴۰ روی مولکول های اب شده که سایت امکان اپلود کردن عکس رو نداره وگرنه میزاشتمش ببینید تو فرکانس ۴۴۰ مولکول های اب پخش و نامنظم شده بودن ولی رو فرکانس ۴۳۲ هیچ تکونی نخورده بودن میتونید عکسشو با سرچ کردن تو گوگل پیداش کنید( میگن که فرکانس طبیعی موسیقی باید ۴۳۲ هرتز باشه و ۴۴۰ هرتز مخربه اما فقط در حد نظریه است و کامل اثبات نشده که فرکانس 440 هرتز مخربه و اگه موسیقی با فرکانس ۴۴۰ هرتز گوش میدید میتونید با برنامه 432hzplayer فرکانسشو تغییر بدید)
این مبحث موسیقی های 440 هرتز هم فکر کنم فقط برای موسیقی های معروف خارجی باشه و نه واسه موزیک های ایرانی
از یه طرف دیگه ام طبق تجربه شخصی خود من موسیقی های تند که اکثرشون رپ هستند رو گوش میدم اون روز ذهنم تو خودهیپنوتیزم اصلا تمرکز درست حسابی نداره فکر کنم دلیلش این میتونه باشه که چون کلمات پشت سر هم میان ذهن تا میاد کلمه اول رو بفهمه سریع کلمه دوم و سوم میاد و اذیت میشه
ولی حالا بدور از همه اینا خیلی میچسبه از صبح بیرون باشی شب بیای خونه هدفونو برداری یه موسیقی بی کلامه ویولون با ترکیب پیانو بزاری تو گوشت چشاتو ببندی و دیگه به هیچی فکر نکنی و بعدش بخوابی😴
نمایه کاربر
BTSetayesh

Re: اثرات موسیقی رپ بر روی ذهن

پست توسط BTSetayesh »

موسیقی بی کلام گوش میدم حالم بهم میخوره چون یه مدت به اجبار(نمیدونم چرا نرفتم با کلام گوش بدم😐) فقط موسیقی بیکلام گوش دادم 😐🤢😫
دیگه حالم داشت بهم میخورد که دیگه رفتم اهنگای با کلام گوش دادم راحت شدم😂
💜♡BTS & ARMY • Suga Lover♡💜
ارسال پست